שיעור ריקוד מרגרה

זה בהחלט החום שגורם לכולם לרקוד. יום שישי בערב הוא הזמן שאנשים מתחילים להזיז את המותניים ואיזה ערב ריקוד טוב יותר להשתתף בו מלבד שיעור הריקוד של מרגריטה.

אתה יודע מתי זה הגורל, כששיר סלסה מעולה או מוזיקה לטינית מגיע באוזניות שלך, אתה לא יכול שלא לצאת מהשגרה הרגילה שלך ולרדת מהאוטובוס או הרכבת קצת מוקדם כי אין דרך חזרה עכשיו מהחיים בחוץ. קצת כיף על רחבת הריקודים. לאנשים שעדיין לא חוו את חדוות הריקוד הזו, אין הזדמנות טובה יותר מלהשתתף בשיעור הריקוד של מרגריטה.

כולנו נושאים איתנו סוג של מטען, לא רק צריך להיות מוכנים פיזית אלא גם רגשית עם ראש פתוח ומצפים לחוויה אותנטית שבה אנחנו פתוחים ופגיעים בהנחה שמצבים שבהם "ליצור קשר עין" ו"לגעת" הופכים להיות. לא רק מקובל אלא נורמלי בהלך הרוח הידעני עבור

ראשית, שיעור הריקוד של מרגריטה היה הכי כיף שהיה לי בחיי. לא רק שלמדתי ללהטט עם משקה פירות תוצרת בית, אלא גם רקדתי עם אחד המוזיקאים האהובים עליי.

שנית, מאז שלמדו בשיעור הזה, אנשים פנו לא פעם כדי לומר לי שעכשיו הם עברו ממחשבה שכולנו חיים חיים קבועים לחיים חופשיים; חיים בוודאות; חיים בהשראת מתמדת.

שיעור ריקוד מרגריטה פתח לי עיניים באופן מוחץ! https://escortinalbertpark.com/post/cisttibpohou1972.php

יש דבר אחד שאני אוהב בלגור בתל אביב אפילו יותר מהקיצים החמים או האוכל הייחודי והטעים – זה מזג האוויר שמחייב משקאות אלכוהוליים מרעננים. וכשאתה אומר למישהו בישראל שאתה לא רוקד, הוא בדרך כלל ממש מתבלבל. זה לא ממש משנה כי כאן, אנשים נלהבים מציגים לנו אלכוהול בצורות שונות (קראו: קוקטיילים מענגים) ואנחנו מחויבים להחזיר להם חסד ללא עוררין.

בניגוד לברים אחרים בתל אביב בכל לילה נתון, סלובה הוא אחד מני ברים עם אוכל ים תיכוני נהדר, רחבת ריקודים גדולה עם תת-ז'אנרים שונים של מוזיקה ערבית, אווירה משפחתית וברמנים לא מודעים במיוחד המבצעים טקס יפה שנקרא ריקוד מרגריטה מעמד.

הרקדנים יכולים לבצע כמה תרגולים נפשיים, שגרות והוצאות שהם צריכים כדי להפוך למאסטרים אמיתיים בעזרת MATE. יתר על כן, MATE עשוי להיות שימושי עבור סוגים אחרים של ענפי ספורט הדורשים דפוסי כוריאוגרפיה מכיוון שזהו מגרש התרגול המושלם שבו הרקדנים יכולים ליצור ולצחצח את המהלכים שלהם מבלי לדאוג לעשות אותם לא נכון.

לדעתי, צורה זו של יצירתיות שווה לנסות. אנשים שלדעתם ריקוד הוא משעמם כי הם לא טובים בזה, סביר להניח שלא ירצו לנסות משהו כזה. עם זאת, רקדנים ייהנו משימוש בתוכנה זו מכיוון שהיא משלבת את העניין שלהם באמנויות הבמה עם משך פעילות גופנית והשפעה פיזית נמוכה על המפרקים.

כאשר רובנו חושבים לקחת שיעור ריקוד השמש, שירים ספרדיים וטקילה זורמים במוחנו. אבל חווית הריקוד של מרגריטה היא לא חוויה טיפוסית של להיות מאושר ולרקוד.

בחוויה זו אתה לומד מספיק רקע בריקוד היפ הופ כדי ליצור שגרה משלך ולהיכנס אליה לתחרות עבור אחרים שרוצים להצטרף לכיף. אתה משחק במשחקים המוגשים על 'מרגריטות' בדומה למשחקי שתייה והמורה שלך יאתגר אותך לבצע את המהלכים הטובים ביותר שלך תוך כדי ערבוב סלסה.

אחרי יום שלם של עבודה, מה יכול להיות מרענן יותר משיעור ריקוד?

קרא עוד. שיעור ריקוד מרגרה זה הוא חוויה שבועית סוחפת שמטרתה לחקור ולהרחיב את הרעיון של חקר הגוף באמצעות ביצועים וביטוי חופשי על רחבת הריקודים.

Main Menu

Start Your Renovation Journey